Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
6. ĐURĐEVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
Mlađekadetkinje (B9)
Mlađekadetkinje - tim (B10)
Mlađekadetkinje (B9)
289
SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS)
289
0
SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS)
374
0
KAJA PUČKO (RADVANJ)
374
0
KAJA PUČKO (RADVANJ)
572
0
NIA GANZITTI (KZS)
535
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
240
0
MARINA RADOSAVAC (KKBIHAĆ)
572
NIA GANZITTI (KZS)
576
PATRICIJA BELEHAR (KZS)
256
LUCIJA LUCIĆ (SAMOBOR)
374
KAJA PUČKO (RADVANJ)
624
KLARA PLEČKOVIĆ (VUKOVAR)
564
KAJA ČESKO (KZS)
289
SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS)
375
0
NIKA PUČKO (RADVANJ)
406
0
PAULA JUG (OMEGA)
622
LARA EDELINSKI (VUKOVAR)
566
LAURA BOŽJAK (KZS)
255
NIKA JELEN (SAMOBOR)
283
NUŠA HABJAN (POSTOJN)
621
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
578
PIA CESAR (KZS)
239
ANĐELA ČAVIĆ (KKBIHAĆ)
535
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
572
0
NIA GANZITTI (KZS)
576
0
PATRICIJA BELEHAR (KZS)
256
0
LUCIJA LUCIĆ (SAMOBOR)
374
0
KAJA PUČKO (RADVANJ)
624
0
KLARA PLEČKOVIĆ (VUKOVAR)
564
0
KAJA ČESKO (KZS)
289
0
SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS)
406
0
PAULA JUG (OMEGA)
622
0
LARA EDELINSKI (VUKOVAR)
566
0
LAURA BOŽJAK (KZS)
255
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
283
0
NUŠA HABJAN (POSTOJN)
621
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
578
0
PIA CESAR (KZS)
239
0
ANĐELA ČAVIĆ (KKBIHAĆ)
572
0
NIA GANZITTI (KZS)
576
0
PATRICIJA BELEHAR (KZS)
374
0
KAJA PUČKO (RADVANJ)
564
0
KAJA ČESKO (KZS)
406
0
PAULA JUG (OMEGA)
255
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
621
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
239
0
ANĐELA ČAVIĆ (KKBIHAĆ)
572
0
NIA GANZITTI (KZS)
564
0
KAJA ČESKO (KZS)
406
0
PAULA JUG (OMEGA)
239
0
ANĐELA ČAVIĆ (KKBIHAĆ)
564
0
KAJA ČESKO (KZS)
239
0
ANĐELA ČAVIĆ (KKBIHAĆ)
578
PIA CESAR (KZS)
621
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
578
0
PIA CESAR (KZS)
406
0
PAULA JUG (OMEGA)
578
0
PIA CESAR (KZS)
Osvajači medalja
1. KAJA ČESKO, Karate zveza Slovenije
2. ANĐELA ČAVIĆ, KK BIHAĆ
3. KAJA PUČKO, RADVANJE
3. PIA CESAR, Karate zveza Slovenije
Mlađekadetkinje - tim (B10)
766
KATA TIM (RADVANJ)
766
0
KATA TIM (RADVANJ)
264
0
FEMALE TEAM SAMOBOR (A) (SAMOBOR)
147
GLOBUS KATA TIM (GLOBUS)
763
KATA TIM (VUKOVAR)
541
FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL (333CR)
766
0
KATA TIM (RADVANJ)
147
0
GLOBUS KATA TIM (GLOBUS)
763
0
KATA TIM (VUKOVAR)
541
0
FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL (333CR)
147
0
GLOBUS KATA TIM (GLOBUS)
541
0
FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL (333CR)
763
KATA TIM (VUKOVAR)
Osvajači medalja
1. FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. GLOBUS KATA TIM, GLOBUS Čakovec
3. KATA TIM, RADVANJE
3. KATA TIM, Vukovar`91